top of page

Sık Sorulan Sorular

 • MF'ler ekleniyor mu?
  MF'ler sipariş verirken eğer (10+1) gibi bir seçim yaptıysanız kesinlikle kargonuzla beraber gelmektedir eğer satın alımınız 10+1 altı ise mf kampanyamıza katılım sağlayamamaktasınız
 • Kargom nerede?
  Evet ! Güne sizi mutsuz uyandıran bir soru fakat üzülmeyin kargo takip sistemi ile kargonuzu an be an takip edebilir herhangi bir problemde bizlere canlı destek üzerinden ulaşıp destek alabilirsiniz.
 • Her şey tamam peki ya iade koşulları?
  İade Şartları 1. Vazgeçme Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir email ile info@eczafoni.com adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail'i alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır. 2. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Fakat tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştıracaktır. 3. Hatalı Ürünler Teslimat sırasında fark edilemeyip uygulamada meydana çıkan hatalı ürünleri hatalarını belirterek fatura ve sipariş numaralarınızı içeren e-mail'i info@eczafoni.com adresine gönderiniz. İade gerekçeniz uygun görülürse faturayı iade edilen ürün ile birlikte mağazamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir; İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafımızca karşılanacaktır.
 • Kargo ücretsiz mi?
  Sepet tutarı 500 ₺ ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz.

eczafoni | eczane poşeti | bio poşet |bez çanta

bottom of page